OK Split

Odbojkaški klub Split

• Zagreb nadmočan

Splitski odbojkaši i dalje ne znaju za pobjedu. I ovoga puta nisu pokazali dovoljno niti za jedan set. Bodovi idu u Zagreb, a Splitu ostaju kako dalje. OK Split - MOK Zagreb 0:3.

• MOK Split još uvijek ne zna za pobjedu

Odbojkaši Splita prolaze jednu od najgorih sezona kluba. Upisan je još jedan poraz u Prvenstvu. Čak 13 po redu. Prva dva seta su dobro parirali domaćem sastavu dok je treći bolje zaboravit. MOK Gornja Vežica - MOK Split 3:0.

• Iz Daruvara praznih džepova

Odbojkaši Splita su na gostovanju u Daruvaru pružili još jednu blijedu partiju. I dalje drže zadnje mjesto na tablici. OK Daruvar - OK Split 3:0

• Najbliže do sada

Odbojkaši Splita su pružili solidan otpor favoriziranoj Opatiji. Prvi i treći set su bili jako blizu, ali nisu uspijeli.
    Rezultat toga je čista pobjeda domaćina. OK Opatija - OK Split 3:0

• U Zagrebu ništa nova

Splitski odbojkaši su upisali još jedan poraz u ovoj nadasve crnoj sezoni za njih. Stvari se kreću nabolje, ali puževim korakom. Čvrsto su zacementirani na začelju prvenstvene tablice. MOK Zagreb - OK Split 3:0

• Splićani osvojili jedan set

Splitski odbojkaši su uspijeli osvojiti set. Dapače odlično je počelo Split je poveo u setovima 1:0. Nakon toga su gosti bili prisebniji i tijesno odnijeli sljedeća tri seta. Split - Gornja Vežica 1:3

• Još jedan poraz

Odbojkaši Splita su poraženi u Šibeniku. I ovoga puta nisu uspijeli osvojiti niti jedan set. OK Šibenik - OK Split 3:0

• Odbojkaši Splita sve po starom

Splitski odbojkaši su izgubili od Zadra. Za sada nema nikakvih naznaka bolje igre niti boljih rezultata. Split - Zadar 0:3

• Karlovac deklasirao Splićane

Karlovački odbojkaši su lakočom pregazili Splićane. Split nije osvojio niti jedan set. Karlovac - Split 3:0

• Porazom na začelje tablice

Splitski odbojkaši još uvik ne znaju za pobjedu u ovogodišnjem prvenstvu. Čvrsto su zabetonirani na dno tablice sa nula bodova. Split - Daruvar 0:3.