OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Bod za kraj dobre sezone

Odbojkašice Brda su uzele bod u rezultatski neizvjesnom dvoboju protiv Kaštela. Do petog seta je sve bilo ravnopravno, a onda su gošće pokazale malo više. Dovoljno za pobjedu i dva boda. OK Brda-OK Kaštela 2:3

• Brda bravo za kraj

Odbojkašice Brda su slavile u Dubrovniku i na taj način pokazale da je ova sezona za njih bila ozbiljna. To što nisu ušle u doigravanje i borbu za naslov prvaka je isključivo pitanje ambicije i sredsrtava Grada Splita. ŽOK Dubrovnik-OK Brda 1:3

• Sve gotovo za sat vremena

Brda su sve riješila za 59 minuta. Poreč nije imao nikakve šanse pored naših djevojaka koje igraju sve bolje i bolje. OK Brda-OK Poreč 3:0

• Brda uzela set Mladosti

Odbojkašice Brda su u Zagrebu odigrale odličnu utakmicu protiv prvakinja. Naravno Mladost je dobila, ali ostati će upisano da su Brda uzela jedan set, a ostala tri bila konkurentna. HAOK Mladost-OK Brda 3:1

• Gotovo je kad Brda kažu da je gotovo

Kakva utakmica i kakva pobjeda Brda. Vukovar je vodio 2:0 u setovima i vjerojatno mislio da je gotovo. Međutim to nisu mislile i odbojkašice Brda koje su napravile totalni preokret i pobijedile. OK Brda - ŽOK Enna Vukovar 3:2

• Brda do vrijedne pobjede u Osijeku

Odbojkašice Brda su slavile u Osijeku. Iako je utakmica završila u četiri seta utakmica je bila tvrda i neizvjesna. ŽOK Osijek-OK Brda 1:3

• Brda čestitala Hajduku rođendan

Brda su skinula Dinamo i na najbolji način čestitala Hajduku rođendan. Pobjeda je trasirana u trećem setu kada su naše djevojke imale minus 7 i kada su čudesno preokrenule 17:24. OK Brda- OK Dinamo 3:1

• Loša predstava u Rijeci

Brda su se prikazala u lošem svijetlu u Rijeci. Domaći sastav je bez ikakvih problema riješio prva dva seta u svoju korist, dok su treći uzeli na razliku. HAOK Rijeka CO-OK Brda 3:0

• Brda se vratila pobjedama

Odbojkašice Brda su se nakon dva poraza vratile pobjedama. Utakmica je dobivena u 4 seta, a jedino je treći pripao gošćama iz Zagreba. OK Brda - OK Olimpik 3:1

• Kaštela slavila protiv Brda

Odbojkašice nikako nemaju sreće u ogledima sa kaštelanskim klubovima. Kaštelanke su lako pobjedile Brda u četri seta. Nakon vodstva od 2:0 naše cure su na razliku uzele treći set, ali to je bilo sve. OK Kaštela-OK Brda 3:1