OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Rijeka nadigrala Brda

Rijeka je nadigrala Brda u utakmici u kojoj su pružile najbolji susret u dosadašnjem dijelu prvenstva. Naše djevojke su bile konkurentne samo u trečem setu. OK Brda-HAOK Rijeka CO 1:3

• Prokleti vikend prekinula Brda

Svake godine u studenome postoji vikend u kojemu svi naši klubovi izgube. Da to ne bude tako i ove godine pobrinule su se odbojkašice Brda koje su uvjerljivo slavile kontra Poreča. OK Brda - OK Poreč 3:0

• Brda isprašila Vukovarke

Velika utakmica splitskih Brda. Senzacionalna pobjeda bez izgubljenog seta za priključak gornjem domu ženske superligaške odbojke i svakako putokaz za dalje. OK Brda-ŽOK Enna Vukovar 3:0

• Brda do prve pobjede

Odbojkašice Brda su dočekale prvu pobjedu sezone. Na vručem kaštelanskom parketu su izdržale pritisak i slavile u petom odlučujućem setu. Prva dva boda su upisana, idemo dalje. OK Kaštela Cemex-OK Brda 2:3

• Brda završila sezonu

HAOK Mladost je dvokorakom riješila pitanje pobjednika u četvrtfonalnoj seriji. Pružen je solidan otpor favoritkinjama iz Zagreba u prvom i trečem setu, ali dalje od toga nije išlo. OK Brda- HAOK Mladost 0:3

• Brda u elitnom odbojkaškom razredu

Brda su među elitom ženske odbojke. Naše djevojke su trebale samo jedan bod da potvrde taj povjesni uspjeh. I u tome su uspijele. Nakon vodstva od 2:1 u setovima galantno su prepustile pobjedu goščama iz Rijeke. OK Brda-ŽOK Drenova 2:3

• Brda se vratila pobjedom u Rijeci

Odbojkašice Brda su se vratile na pobjednički kolosijek. Odigrale su maestralno i u Rijeci pobijedile direktnog konkurenta u borbi za elitu. ŽOK Drenova-OK Brda 0:3

• Zatresla se Brda

Odbojkašice Brda nam u nekoliko zadnjih kola čupaju živce. Opasno kompromitiraju sve dobro u ovoj sezoni. Danas su kod stanja 2:1 u setovima propustile dvije meč lopte i izgubile. OK Brda-ŽOK Zadar 2:3

• Još jedan poraz od Vukovara

Odbojkašice Brda su na gostovanju u Vukovaru poražene i sada ova dva kluba dijele 1. mjesto. Još uvijek nema panike jer se u pet utakmica treba dva puta pobijediti. ŽOK Enna Vukovar-OK Brda 3:0

• Bravo Brda

Odbokašice Brda su zasluženo osvojile dva boda protiv Drenove u pet vrlo dobrih setova. U drugi dio natjecanja startaju sa pozicije jedan i traže put u elitu. ŽOK Drenova- OK Brda 2:3