OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Brda pobjedila Splita

Odbojkašice Brda su pobjedile Splita čime su ih gurnule u niži rang natjecanja. Brda su se u drugom dijelu sezone spasila istog scenarija. Brda -Split 3:0

• Brda preokretom do slavlja

Brda su preokretom došla do još jedne vrijedne pobjede. Gošće iz Rijeke su vodile dva puta, ali su naše cure sve to uspijele vratiti. Brda-Rijeka CO 3:2

• Brda do još jedne čiste pobjede

Brda su krenula žestoko i nemaju se namjere zaustaviti. Lagana i uvjerljiva pobjeda za novi uzlet prema sredini tablice. Don Bosco-Brda 0:3

• Brda pobjegla sa začelja

Nastavlja se renesansa Brda. Još jedna uvjerljiva pobjeda je ispisana u nastavku prvenstva i sada Brda više nisu na začelju prvenstvene tablice. Brda - Enna Vukovar 3:0

• Buđenje Brda se nastavlja

Brda su se probudila. Nakon kaštelanki pale su i karlovčanke. Još jedna ekipa iz gornjeg dijela tablice. Odlična igra i uvjerljiva pobjeda i kako stvari stoje bijeg sa začelja. Brda - Kelteks 3:1

• Brda osigurala opstanak

Brda su osigurala opstanak u elitnom razredu hrvatske odbojke za žene. Treća utakmica i odlučujuća se pokazala najlakšom. Naše cure su kontrolirale utakmicu i zasluženo slavile. Brda - Kitro Varaždin 3:1

• Brda vratila break

Brda su u Varaždinu vratila break i sada je serija izjednačena. U iscrpljujućoj utakmici naše su djevojke slavile u petom setu. Kitro Varaždin-Brda 2:3

• Gradski derbi dobila Brda

Gradski derbi su u utakmici punoj preokreta na kraju dobila Brda. Ekipe su se smjenjivale u vodstvu, a peti odlučujući set su Brda uvjerljivo dobila i uzela dva boda. Split-Brda 2:3

• Brda slavila u derbiju začelja

Odbojkašice Brda su slavile na gostovanju u Puli u derbiju začelja. Možda baš ova pobjeda bude prekretnica sezone.
    Veli vrh-Brda 0:3

• Brda i dalje na začelju

Odbojkašice Brda su još jednom grubo prizemljene u ovoj sezoni. Gošće iz Osijeka su odnijele čistu pobjedu iz Splita i naše cure zacementirale na začelje tablice. Brda-Osijek 0:3