OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Neočekivani poraz Brda

Brda su u zaostalom susret poražena na svom parketu od ekipe Rijeka CO. Sasvim neočekivano jer naše cure su glasile za favorita uoći utakmice. Prvi set su doduše dobile, ali nakon toga sve je bilo na strani gošći. OK Brda-HAOK Rijeka CO 1:3

• Brda bolja od Dubrovnika

Odbojkašice Brda su pobijedile Dubrovnika u 4 seta i privremeno zasjele na 4.mjesto prvenstvene tablice. U uvjerljivoj predstavi kiksale su samo prvi set. OK Brda-OK Dubrovnik 3:1

• Brda uvjerljiva u Poreču

Odbojkašice Brda su došle do uvjerljive pobjede na gostovanju u Poreču. Tri laka seta uz odličan servis i sve je bilo gotovo u 63 minute. OK Poreč-OK Brda 0:3

• Mladost lako do pobjede protiv Brda

Odbojkašice Madosti su ostvarile uvjerljivu pobjedu protiv Brda. Naše cure nisu bile konkurentne u niejdnom trenutku ovoga susreta. Razlika u kvaliteti je jednostavno prevelika. OK Brda - HAOK Mladost 0:3

• Dinamo pobjedio, Brdima bod utjehe

Dinamo je pobjedio Brda nakon što se se naše cure raspale sredinom četvrtog seta pri vodstvu 2:1 u setovima i plus 3 u bodovima. Taj negativni niz se na žalost nastavio i u petom setu tako da smo uzeli samo bod. OK Dinamo-OK Brda 3:2

• Brda herojski do dva boda

U gradu heroju odbojkašice brda nisu imale milosti za domačina. U prevrtljivoj utakmici su prvo povele, pa onda sljedeća dva seta izgubile da bi došle do velike pobjede i dva boda sa neugodnog gostovanja. ŽOK Enna Vukovar-OK Brda 2:3

• Gradski derbi Brdima

Odbojkašice Brda su pobijedile Splita u gradskom derbiju i osvojile tri vrijedna boda. OK Brda-OK Split 3:1

• Osijek pobijedio Brda

Odbojkašice Brda su izgubile nakon pauze uzrokovane Covidom. Prvi set su doslovne poklonile protivnicama, drugi dobile, a za nešto više nije bilo snage ni koncentracije. OK Brda - ŽOK Osijek 1:3

• Sva tri boda iz ZG

Odbojkasice Brda se iz Zagreba vračaju sva tri boda. Vodile su naše djevojke 2:0 u setovima, izgubile treći i uz malo muke uzele četvrti. OK Olimpik-OK Brda 1:3

• Brda slavila protiv fenjeraša

Brda su ostvarile pobjedu protiv fenjeraša lige. Naše cure su slavile u tri seta i sa ovom pobjedom došle do 12. boda u sezoni. OK Olimpik-OK Brda 0:3