OK Brda

Odbojkaški klub Brda

• Brda ispustila pobjedu

Brda su vodila 2-0 u setovima i na kraju lovila peti set za potvrdu pobjede i dva boda u ovoj utakmici. OK Brda- ŽOK Osijek 3:2

• Brda završila sezonu

Brda su poražena u drugoj utakmici četvrtfinala doigravanja Prvenstva Hrvatske. Olimpik ide dalje, a za naše cure je sezona završena. Izboren je opstanak u elitnom razredu što je i bio cilj. OK Brda-OK Olimpik 1:3

• Brda pala u petom setu

Odbojkašice Brda nas i dalje oduševljavaju svojim pristupom i izvedbama ove sezone. Protiv favoriziranog Olimpika u Zagrebu držale su se cure do petog seta koji je na kraju ipak pripao domačem sastavu. OK Olimpik-OK Brda 3:2

• Brda izborila doigravanje

Odbojkašice Brda su u odlučujućoj utakmici bile prave. Ove sezone su se tri puta sastale sa MK i svaki put su izgubile. Sve do večeras kada su dale sve najbolje od sebe i kolo prije kraja izborile doigravanje. OK Brda-OK Marina Kaštela 3:0

• Brda osigurala opstanak

Brda su još jednom pobjedila Poreč i otklonila svaku sumnju u očuvanje superligaškog statusa. U sljedećem kolu mogu i do doigravanja ako pobjede Marinu Kaštela u sljedečem kolu. OK Brda - OK Poreč 3:0

• Važna pobjeda Brda

Važna pobjeda Brda u Poreču. Pobjeda koja će nas najvjerojatnije održati u elitnom razredu natjecanja. Ako bude malo sreče možda se dokopamo i play-offa. OK Poreč-OK Brda 0:3

• Brda se nedaju

Odbojkašice Brda su u tri seta porazile Poreč čime je ostvaren zacrtani cilj. Skupljena je minimalna bodovna razlika za drugi dio natjecanja koji mogu biti veoma važni u borbi za opstanak. OK Poreč-OK Brda 0:3

• Mladost protutnjala Brdima

Mladost nastavlja svoj impesivni niz pobjeda u ovoj sezoni. Naše cure su dale sve od sebe, ali bolje od ovoga nije moglo. OK Brda-HAOK Mladost 0:3

• Brda zabilježila peti poraz u nizu

Odbojkašice Brda su u Vukovaru zabilježile peti poraz u nizu i svakako će im dobro doći pauza. Trenutno su šeste na prvenstvenoj tablici sa samo 9 bodova dok im za vratom pušu Poreč i Marina Kaštela sa 6. ŽOK Enna Vukovar-OK Brda 3:0

• Za pobjedu nedostajala Rudy

Odbojkašice Brda su bez prve tehničarke odigrale koliko su mogle. A mogle su samo do boda protiv ekipe koja ove sezone ne briljira. ŽOK Marina Kaštela-OK Brda 3:2