ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Gradski derbi pripao Splitu

U pravoj ratničkoj utakmici slavile su djevojke Splita. Drugoligaši su uzeli mjeru prvoligašima u gradskome derbiju gdje se još jednom pokazalo da u takvim utakmicama nema favorita. ŽRK Split 2010-ŽRK Split 18:20

• Držale se do samoga kraja

Dobro su se nase rukometasice drzale u utakmici kontra Osijeka sve do samoga kraja utakmice. Imale su 18:18 par minuta prije kraja susreta, ali vise nije islo. Osijek je pogadao nase cure falivale. ZRK Osijek - ZRK Split 2010 19:22

• Loš ulaz u utakmicu ih koštao poraza

Da je kojim slučajem izbrisati prvih 15-ak minuta ove utakmice Split 2010 bi vjerojatno slavio. Ali to naravno nije moguće. Prvi gol iz igre je postigla Kežić tek u 15 minuti, što reći na to. ŽRK Bjelovar - ŽRK Split 2010 34:27

• Još jedna pobjeda Splita 2010 - Kežić najbolja

Teže od očekivanoga naše cure su došle do važne pobjede u prvenstvu. Kežic i Lisica su bile motor ove pobjede. Lisica u prvome dijelu, a Kežić u drugome. Ovo je treča pobjeda u nizu. ZRK Split 2010-ZRK Samobor 25:23

• Split 2010 slavio u trileru - Kežić za pobjedu

Odličnu utakmicu su odigrale igračice Splita 2010. Prvi dio utakmice su gubile, a onda je na gol Splita stala Magdalena Ečimović, donijela sigurnost u obrani dok je napad polagano stizao rezultat. ŽRK Split 2010 - ŽRK Umag 23:22

• U Ploče po pobjedu

ŽRK Split 2010 iz Ploća nosi pobjedu. U zanimljivoj utakmici naše rukometašice su bile za nijansu bolje od Dalmatinke i apsolutno zasluženo slavile. ŽRK Dalmatinka - ŽRK Split 2010 20:23

• Pale u zadnjih 10 minuta - Zamet bolji

Rukometašice su odigrale vrlo dobrih 50 minuta. Nosile se odlično sa ekipom Zameta. E da su bile kompletne i da su imale na raspolaganju M. Šimičić ko zna šta bi bilo. Ovako pale su u zadnjih 10 minuta. ŽRK Split 2010-ŽRK Zamet 23:28

• Sesvete razmontirale Split 2010

Rukometašice su još jednom odigrale loše. Rijetko je koja igračica Splita 2010 danas bila raspoložena za igru pa je rezultat na poluvremenu ukazivao na pravu katastrofu. ŽRK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Split 2010 35:22

• Koka još uvijek prejaka

Split 2010 još uvijek nema rješenje za ekipu iz Varaždina. Opet poraz I to više nego uvjerljivi. ŽRK Koka-ŽRK Split 2010 24:30.

• Split 2010 slavio na Gripama

Sezona na Gripama je dobro započela za rukometašice Splita 2010. Uporne gošće predvođene duom Posavec se nisu mogle suprostaviti djevojkama u crvenom koje su odigrale vrlo dobru utakmicu. ŽRK Split 2010 - ŽRK Zrinski 27:23.