Roso pogodio za pobjedu

19. rujna 2015. u 17:38 / KLUB: RK Nada

Nada je teškom borbom došla do druge pobjede u RRC-u. Vodili su splitski ragbijaši u prvome dijelu sa 12:0, ali su onda austrijanci izjednačili i opasno pritiskali. Srećom Roso je pogodio kaznu za pobjedu. RK Nada- RK Donau Wien 15:12

U tvrdoj i zanimljivoj utakmici na Starom placu splitska Nada je pobjedila Donau. Prvih dvadeset minuta niko nije pokazao dovoljno za vodstvo. Nada prva radi zgoditak u 22. minuti preko Bavčevića kojeg je pretvorio Rosso, a već u 29. zgoditak postiže Nadina legenda Ivan Rešetar. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 12 : 0 u korist Nade i tada baš nitko nije ni slutio kakvu dramu donosi drugo poluvrijeme. Austrijanci postiže dva zgoditka u četiri minute i rezultat vračaju na nulu. I onda bogom dana kazna kada je izgledalo da bi Nada mogla kod kuće doživjeti poraz. Luciano Luka Roso je u u 70. minuti pogodio za konačni rezultat utakmice.