Puna šaka brade u Osijeku - 3 gola Jelovčića

7. studenog 2014. u 21:39 / KLUB: MNK Split

Split Tommy je nakon poraza došao do zaslužene pobjede u Osijeku. Od samoga početka naši momci su se postavili autoritativno i kroz cijelu utakmicu vodili. Jelovčić je imao svo dan. MNK Osijek Kelme - MNK Split Tommy 2:5

jedini pravi lijek za nakon poraza je pobjeda. Još je bolje kada je ona izvojevana na godtujućem terenu. Tada lijek vrijedi duplo. Naši momci su odma krenuli žestoko i pokazali da su gazde na terenu. Prvi gol je utrpao Jelovčić, a poslije će se pokazati da je to za njega tek bio početak jedne odlične predstave. Nedugo zatim Split Tommy je već vodio 0:2 golom Fetiča. Domaći su došli do 1:2, ali je Jelovčić pogodio za 1:3 i tako se otišlo na odmor. niti drugo poluvrijeme napadi Split Tommya nisu jenjavali. Dapaće nastavilo se istim ritmom i Jelovčić je opet poentirao za sada već visoko vodstvo od 1:4. neki šest minuta od kraja Osijek je smanio na 2:4, pokušao sa igrom bez vratar i dobio još jedan gol od Sutona za okruglih i velikih 2:5.