Hajduk na minus dva u Valenciji

18. kolovoza 2022. u 22:43 / KLUB: HNK Hajduk

Hajduk je imao početak iz snova. Rani gol Biuka za vodstvo, a onda je uslijedio Morales. Dva gola i asistencija uz Livajin autogol za -3 na poluvremenu. Kalinić je pustio krv za penal i malu nadu pred uzvrat na Poljudu. CF Villarreal-HNK Hajduk 4:2

Hajduk je u drugoj utakmici za redom dobio 4 laka gola i pravo je pitanje KAKO TO. Prvi je bio slalom vremešnog Moralesa koji je bio prava napast za bijelu obranu. Drugi autogol Livaje koji je bio i suviše nervozan u večerašnjoj utakmici. Treći opet taj Morales, a četvrti nakon šabačke kontre Moreno u zadnjim sekundama prvog poluvremena. Može li Hajduk na rasprodanom Poljudu stići minus od dva gola protiv ovako jakog suparnika saznat ćemo za sedam dana.