Vrgorcu pobjeda u produžecima

4. lipnja 2012. u 14:00 / KLUB: MNK Split

Otvaranje finalne serije je pripalo ekipi Vrgorca koja je u produžecima ostvarila vrijednu pobjedu. Prvo poluvrijeme je bilo tvrdo sa nekoliko šansi sa obje strane,ali se na prve pogotke čekalo do sredine drugog poluvrimena kada je Vrgorac preko Martinca poveo sa 0-1. Nije se dugo čekalo na odgovor inžinjera. Marinović je dvije minute posli izjednačija na 1-1. I tako je bilo sve do kraja regularnog dijela utakmice.

U produžecima je Vrgorac imao više sreće i sa dva gola Mijatovića i Luketina koji je ponio epitet igrača utakmice odlaze na nedostižnih 1-3. Gledatelji su na Gripama imali priliku vidjeti vrhunsku malonogometnu predstavu. Split je u blagome deficitu, a seriju će odnit ona ekipa koja bude spremnija za 5 utakmica. Na kraju je trener Splita Mato Stanković konstatirao da je Vrgorac igrao na 300% dok su njegovi igrači dali svega 80%.

Druga utakmica se odigrava u utorak u 20,00 sati u Vrgorcu.

MNK Split Brodosplit inženjering-MNK Vrgorac 1-3