Split pregazio Omblu

23. siječnja 2021. u 20:04 / KLUB: MNK Split

Split je na Gripama pregazio Omblu. Sve je u ovoj utakmici bilo gotovo već u prvom poluvremenu. Naši momci su već tada gostima uvalili pola duzine golova. MNK Split- MNK Ombla 8:3

Split gazi sve pred sobom. Ovom pobjedom je i matematički potvrđeno ono što smo već odavno znali da će Split u doigravanje sa prve pozicije, odnosno da je slobodan do polufinala. Ombla je ekipa koja nas je jedina držala u kakvoj takvoj neizvjesnosti ove sezone ako se prisjetimo našeg gostovanja kod njih i rezultata 1:2. Tako da su u ovu utakmicu vjerojatno ušli sa nekakvim nadama u čudo. Čudo se naravno nije dogodilo, već se dogodila rutinska pobjeda Splita koji je sve riješio već u prvom poluvremenu. Dok je Split odrađivao utakmicu do kraja u susjednoj dvorani se igrao jedan drugi važni susret u kojem je Genius pregazio Torcidu i istaknuo svoju kandidaturu za proboj prema prvoj ligi. Kako sada stvari stoje i prema svemu viđenome Split i Genius će se boriti za prolaz u Ligu 4 koju tvore tri prvaka drugih liga i predzadnja ekipa prve lige. Igrati će se dvokružno, a prve dvije ekipe će biti novi prvoligaši.