Rukometašice u Varaždinu remizirale

19. siječnja 2021. u 21:27 / KLUB: ŽRK Split 2010

Rukometašice Splita 2010 su u napetoj utakmici golom Justine Stojanov uzele bod u Varaždinu. Bila je to izjednačena partija u kojoj je Split 2010 bio bolji u drugom, a Koka u prvom poluvremenu pa je remi najpravedniji. ŽRK Koka-ŽRK Split 2010 28:28

U zaostalom susretu u Varaždinu Split 2010 je na kraju izvukao bod. Lucija Ercegović je imala i šut za pobjedu koji je obranila golmanica Koke. Koka je odigrala vrlo dobro prvo poluvrijeme u kojemu je na krilima najbolje igračice susreta Jalušić imala vodstvo od 16:13. Drugo poluvrijeme je za Split 2010 krenulo katastrofalno jer su domače golovima Jalušić otišle na +5. Nakon toga naše cure su se konsolidirale u obrani i malo pomalo topile prednost Koke koja je anulirana u 47. minuti golom Lucije Ercegović. Nakon toga se igralo gol za gol sa tim da je Koka uvijek bila u prednosti.