Ništa od finala kupa

18. prosinca 2020. u 22:43 / KLUB: MNK Split

Split ipak nije uspio izbaciti još jednoga prvoligaša iz kupa. Nebesko plavi iz Vrgorca su poprilično uvjerljivo slavili u polufinalnom ogledu. HMNK Vrgorac-MNK Split 4:0

Vrgorac je ipak bio pretvrd orah za Splita. Naši momci su se borili, ali nebesko plavi su bili konkretniji i opasniji. Na prvi gol se nije dugo čekalo. Opasna osovina Kraljević- Martinac je prvi puta poentirala. Kraljević je pucao, Musinov odbio, a Martinac glavom pospremio. Drugi gol isti dvojac, Martinac proigrava Kraljevića koji snažnim i preciznim udarcem matira Čizmića. Split pred kraj prvoga dijela pokušava sa golmanom igračem, ali to mu donosi još veći minus jer Gudasić pogađa i za treći pogodak Vrgorca na prazna vrata.
U drugom poluvremenu je Split zadnjih 12 minuta utakmice pokušavao sa golmanom igračem, ali od svega smo još vidjeli samo jedan gol u našoj mreži i to na samome kraju u prazna vrata koji je postigao Kozarić za konačni rezultat ovog susreta.