Rijeka golom Menala slavila na Poljudu

6. prosinca 2020. u 19:03 / KLUB: HNK Hajduk

Rijeka je golom Menala došla do sva tri boda na Poljudu. U prvom poluvremenu je to bila ravnopravna utakmica, a u drugome u ne nogometnim uvjetima Menalo je iskoristio jedinu suvislu akciju i pogodio. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:2

Rijeka je u prvom sudaru sa Hajdukom uzela pobjedu na Poljudu. Jeli moglo biti drugačije. Moglo je da nesretnni Jakoliš nije početnički pogriješio u obrani i Rijeci poklonio izjednačenje krajem prvog poluvremena. Do tada je Hajduk vodio 1:0 golom Caktaša iz penala i kontrolirao susret. Na odmor se tako otišlo sa neriješenim ishodom, a drugo poluvrijeme nije nudilo ništa nego vaterpolo utakmicu koju je jednim preciznim proigravanjem Andrijaševića i lucidnim golom Menala utakmica riješena u korist gostiju sa Kantride.