Brda uvjerljiva u Poreču

29. studenog 2020. u 19:12 / KLUB: OK Brda

9.kolo Superlige odbojkašice OK Brda odvelo je u Poreč gdje su igrale protiv istoimenog protivnika. Splićanke su malo sporije ušle u utakmicu, ali čim su uhvatile ritam povećale su prednost , te je set završio 25:16. U drugome setu gošće su pokazale moć , gdje su jako dobrim servisom ostavile domaće igračice na svega 10 poena. Treći set je samo u prvom dijelu donekle pružio neizvjesnost. Međutim gošće su još jednom ubacile u višu brzinu , te su za samo 63 minute "spremile 3 boda u svoj džep". Nakon kraja utakmice , u šali su konstatirale kako je teže u ovoj COVID situaciji bilo doći do Poreča nego pobijediti na terenu. Naime, benzinske postaje na auto putu, u skladu s novim mjerama, više ne pružaju mogućnost obroka pa je dostava istog stigla iz Gospića, a ručalo se na Janču, na otvorenom, na „toplih“ 2.°C. Tako očeličene nastavile su do Poreča, odigrale-pobijedile i u povratku opet dostavljenu večeru pojele u kombiju. Brdašice poručuju : Proći će i ovo novo normalno, samo neka je zdravlja svima!!