Split srušio Alumnusa za polufinale kupa

17. studenog 2020. u 19:56 / KLUB: MNK Split

Split je srušio još jednog prvoligaša i prošao u 1/2 finale hrvatskog kupa. Bila je to još jedna maestralna izvedba našeg sastava i blistava pobjeda koja potvrđuje činjenicu da je Split opasan i jak. MNK Alumnus-MNK Split 3:6

Split je protutnjao Sesvetama i bacio rukavicu u lice svim budučim protivnicima. Takva lakoća zabijanja i čvrstoća u obrani nije odavno viđena u našem sastavu. Prvo poluvrijeme 0:2 golovima Milanka i Tešije, a drugo do 30. minute 0:5 uz još dva gola Milanka koji je kompletirao hat-trick i jednim golom Tešije. Alumnus zadnjih 10 minuta igra sa golmanom igračem, ali svi njihove napade lakočom brani Split. Za 2:6 pobjedu potvrđuje Kuzmanić na praznu branku, a još jedan beznačajni gol nekoliko sekunda prije kraja postižu domačini za konačnih 3:6 i prolaz Splita u završnicu kupa Hrvatske.