Dinamo pobijedio u zadnjoj sekundi

28. lipnja 2020. u 20:48 / KLUB: MNK Split

Futsal Dinamo je slavio golom u zadnjoj sekundi utakmice. Split ima za ćim žaliti. Imali su 2:1 90 sekunda prije kraja i nisu realizirali penal i dvije akumulacije. MNK Split-Futsal Dinamo 2:3

Drama nad dramama je odigrana na Gripama. SPLIT je bio nadomak pobjede koja im možda i ne bi bila dovoljna za spas, ali ovaj poraz ih je opet doveo u situaciju da ne ovise sami o sebi. Penal je izborio i zapucao Marinović ali nije postigao gol. Sa igračem više pogađa Per
ić. Do kraja poluvremena akumulaciju ne realizira Zeljković. Dinamo poravnava preko Grbeše. Marinović skida paučinu za 2:1 i još imamo akumulaciju dvije minute prije kraja. Perić preuzima odgovornost ali Maloševac brani. Dinamo poravnava 90 sekunda prije kraja preko Grbeše. Da stvari budu još i gore Dinamo u zadnjoj sekundi golom Čekola dolazi do pobjede.