Hajduk ponižen u Kranjčevićevoj

21. lipnja 2020. u 23:02 / KLUB: HNK Hajduk

Hajduk je od večeras peti na tablici. Grozan i bolan poraz u Kranjčevićevoj. Hajduk je imao 2:0 i na kraju je poražen. Lokomotiva je moramo priznati bolja. NK Lokomotiva -HNK Hajduk 3:2

Još jedan poraz još jedna blamaža. Imali smo 2:0 i na kraju smo poraženi u utakmici koja je za nas imala scenarij iz nočnih mora. Brzo vodstvo i penal Caktaša za pobjedu koja bi značila i psihološki i bodovni opravak. Na kraju prvoga poluvremena Kolinger pogađa glavom za 2:1. Drugo poluvrijeme nas je Lokomotiva zbila u naših 30-ak metara. Bila je to prava opsada i samo se čakalo da domaći sastav izjednači. Tuci je sa vrha kaznenog prostora nemotan pogodio pod gredu za 2:2. Do kraja je bilo još prilika za domaće, a Jakoliš je propustio jedinu Hajdukovu. Debelo u sudačkoj nadoknadi stiže i gol za pobjedu Lokomotive. Strijelac glavom je bio Kolinger koji je na neki način presudio Hajduku.