Veliki promašaj u Sesvetama

22. veljače 2020. u 23:07 / KLUB: MNK Split

Malonogometaši Splita su promašili prvu meč loptu. Uspinjača je na kraju slavila u derbiju začelja, a mi smo vodili dva puta sa dva gola razlike. I dalje smo zadnji, a u igri je još 15 bodova. MNK Uspinjča Gimka-MNK Split 4:3

Od euforije do depresije tako bi se najlakše moglo opisati stanje u zadnja dva kola koja je odigrao Split.
Uspinjača je pobjedila i vrlo vjerojatno izborila opstanak i doigravanje, a mi smo u dva navrata imali sve. Bili smo puno bolji u prvome poluvremenu kada smo vodili sa 0:2 i 1:3. Wilhelm i Bundavica su bili strijelci. Koturović je vraćao Uspinjču na pravi kolosijek zabivši dva gola. Na odmor se otišlo sa plus jedan, a nada da ćemo u drugome poluvremenu zadržati vodstvo je okopnila nakon pogotka Gudasića za poravnanje. Na kraju penal uz crveni Perića za konačnu pobjedu domaćina i propuštenu priliku da se primaknemo na smo bod od slamke spasa. Ovako pet kola prije kraja i dalje smo zadnji sa -4 od AFCU-a pa se sljedeće kolo profilira u ključno. Mi dočekujemo Square, a AFCU gostuje kod Alumnusa.