Jadran u Berlinu za gol kratak

19. prosinca 2018. u 20:22 / KLUB: VK Jadran

Jadranaši su odigrali još jednu utakmicu lige prvaka u kojoj su bili blizu, ako ne pobjede onda bar remija. Međutim nisu uspijeli. I ovoga puta je kobna bila završnica zadnje četvrtine kada smo ostali bez daha. VK Spandau 04-VK Jadran 11:10

Spandau 04 je večeras prošao kao na banci. Jadran je imao više prilika da utakmicu odvede na svoj mlin, ali takvi promašaji i katastrofalna realizacija igrača više je opet uzela svoj danak.
Prvop poluvrijeme je bilo to u kojemu je tinjala nada da se možemo više odlijepiti. Imali smo večim dijelom i dva gola prednosti. Nijemci su uporno stiskali i na kraju se na poluvrijeme otišlo sa 6:6.
Treća četvrtina je otvorena golom Dedovića za 7:6 što je bilo prvo vodstvo Spandaua 04. Jadran je do kraja imao još jedno poravnanje kada je iz vana pogodio Zović za 9:9.
Spandau je vodio i neprestano bio na plus 1, a na kraju i plus dva što je Visković vratio na plus jedan na 12:11. Napad za izjednačenje je imao Jadran, ali nije iskreirano ništa opasno.