Square na brazilski pogon do preokreta

3. prosinca 2018. u 20:48 / KLUB: MNK Split

Odlično prvo poluvrijeme i prednost od dva gola razlike nisu bila dovoljna za prvu gostujuću pobjedu našeg sastava. Sve je izgledalo poprlično dobro do crvenog kartona Ćorluke, a onda su stvari krenule nizbrdo. MNK Square-MNK Split 3:2

Squqre je velikim preokretom pobjedio ovu utakmicu u kojoj imamo za čime žaliti. Vodili smo 0:2 u prvome poluvremenu golovima Jurjevića i Radića i propustili pobjedu. Drugo poluvrijeme smo dozvolili domačinu da se izvuče iz knock-downa i da nas na kraju knock-outira. Sve se preokrenulo u korist domačina početkom drugog dijela kada je Ćorluka zaradio crveni karton. Pele je tada postigao svoj prvi gol na utakmici. Nedugo zatim je Gašpar je vratio stvari na početak, da bi pet minuta prije kraja Pele postigao svoj drugi pogodak za potpuni preokret i konačni rezultat ove utakmice. Mi smo zadnje četiri minute igrali sa golmanom igračem ali nismo bili dovoljno konkretni da bi uzeli barem bod. I dalje smo deseti u zoni ispadanja. Ako bi do kraja i uzeli šest bodova ostati ćemo u donjem dijelu tablice. Polusezona za zaborav.