Split Tommy u 17 finalu

24. ožujka 2018. u 20:55 / KLUB: MNK Split

Još jedno finale SplitTommya sasvim zasluženo. Našice nisu imali nikakve šanse. Razlika u kvaliteti je bila prevelika i krajnji rezultat je bio utješan za domačina. MNK Split Tommy-MNK Našice 5:0

Split Tommy je izborio još jedno finale Hrvatskog kupa. Našice nisu uspijele pružiti ozbiljniji otpor našim momcima koji su vrlo brzo riješili ovu utakmicu. Razlika u kvaliteti je bila preočita pa je i objektivna našička publika na kraju sa pljeskom nagradila naše momke. Trener Acosta je nakon prvoga poluvremena i vodstva od 4:0 iskoristio priliku da odmori svoje vedete u mirno privede utakmicu kraju. U drugome dijelu Grcić je pogodio za 5:0, a Našice su imale priliku iz akumulacije dvije minute prije kraja susreta da ublaže ovaj poraz, ali je Torčić promašio okvir Luketinovih vrata. Na kraju svi mogu biti zadovoljni ovim ishodom. Mi što smo neokrznuti prošli u finale, a Našice što su pokazale zube velikom protivniku.