Dinamo u produžecima izborio majstoricu

28. svibnja 2017. u 19:47 / KLUB: MNK Split

Split Tommy nije došao do pobjede u uzavreloj "kutiji šibica". Nakon što je u regularnom dijelu utakmice Suton svojim drugim golom u zadnjim sekundama donio produžetke, Čekol je u produžecima donio pobjedu plavima. Dinamo - Split Tommy 3:2

Kao što smo i pretpostavljali odigrana je još jedna šahovska partija između dva gotovo pa ravnopravna protivnika. Split Tommy je već u 2. minuti poveo sa 0:1 golom Josipa Sutona i tako je stajalo dugo, dugo. Odnosno sve do pred kraj drugoga dijela utakmice kada Dinamo u svega dvije minute 34. i 36. preokreće na 2:1 golovima Penave i Horvata. Naši momci na dvije minute prije kraja igraju sa igračem golmanom i doslovno u zadnjoj sekundi drugim golom Josipa Sutona poravnavaju rezultat i odlaze u produžetke. U produžecima je Dinamo bio bolji za gol Čekola i slavio 3:2. Serija je poravnata na 1:1 i majstorica se igra u Splitu u srijedu u 19,00 ili 20,00 sati, a pobjednik ide u finalu na noge Nacionalu.