Zapeli na prvoj stepenici

9. ožujka 2017. u 23:22 / KLUB: VK Mornar

Mornar BS je zapeo već na prvoj stepenici. Primorje EB je uzelo pobjedu i dodatno zakompliciralo život našim momcima pred zadnja dva kola. Mornar BS više nema pravo na niti jedan kiks. VK Primorje EB-VK Mornar BS 8:6

Mornar na žalost nije poentirao u Rijeci. Primorje EB je uglavnom na krilima najboljeg igrača Cosmina Radua došlo do pobjede koja riječanima baš ništa ne znači. Do poluvremena su se naši momci držali dobro prvenstveno zbog raspoloženog Čaglja, ali je treča četvrtina bila presudna. U njoj je Primorje EB preko Peroša, Tkača i Buljubašića otišlo na nedostižnih +3. Iako je Mornar BS na dvije minute prije kraja golovima Čalića i Čaglja došao na 7:6 mjesta za totalni preokret nije bilo. Nathan Power je jednu dobru akcju pretvorio u konačni rezultat ove utakmice 8:6. Mornar BS nakon ovoga ima samo jednu misiju. Pobjeda u preostala dva kola ako misli do FF RWP lige. Jer Partizan kao četvrti ima dva boda viška i utakmicu protiv Mladosti u Beogradu, te zadnje kolo utakmicu protiv Budve u Budvi. Teško je vjerovti da će crno beli propustiti ovakvu priliku.