Briljantna zadnja četvrtina Mornar BS

19. studenog 2016. u 19:20 / KLUB: VK Mornar

Mornarevci su uzeli tri boda i što je još važnije za njih u ovome trenutku potvrdu da su još uvik najbolji u Splitu. Utakmica je rješenja briljantnom izvedbom Zdejinih momaka u zadnjoj četvrtini. VK Mornar BS-VK Jadran 11:9

Dok jedni slave drugi tuguju. Mornarevci se punim pravom moraju veseliti nakon večerašnje velike pobjede protiv velikih rivala sa Zvončaca. Što drugo reči nakon ovakve utakmice u kojoj je Mornar BS u zadnju četvrtinu ušao sa dva gola minusa. I onda je krenulo ludilo kako to momci Zdeslava Vrdoljaka vole zvati. Pravi uragan od kojega će se Jadran i njegov trener Smodlaka još dugo oporavljati. Dakle da se vratimo na ono bitno ušlo se u zadnju dionicu utakmice sa rezultatom 6:8. Prvo je sa igračem više pogodio Ćalić. Onda je najbolji igrač ovoga susreta Buha postigao svoj treči gol. Nekakvu blijedu nadu i Jadranovo vodstvo je pogodio Santini, a do kraja je u bazenu postojala samo jedna ekipa Mornar BS. Kao na traci pogađali su najprije Rodin, zatim Čagalj i kao šlag na kraju Buha svoj četvrti i Mornarev BS jedanesti gol za konačni rezultat ove utakmice. Mornar BS je ovom pobjedom dokazao da je najbolji kulub u gradu pod Marjanom, te je sa 4 boda šesti na tablici. Jadranu je ovo peti poraz i sa 0 bodova tavori na dnu tablice. Mornar BS do kraja godine još ima odigrati dva teška susreta. Prvo u srijedu ide u Dubrovnik kod Jug CO, da bi već sljedeću subotu na svome bazenu dočekao Primorje EB. Jadran još ima odigrati protiv Vojvodine u Novom sadu sa velikim upitnicima imaju li snage uzesti bar bod.