Posillipo rasparao POŠK-ovu mrežu

29. listopada 2016. u 18:41 / KLUB: OVK Split

POŠK nije uspio pružiti otpor favoriziranim talijanima. Nakon izjednačene prve četvrtine uslijedio je totalni reblack-out u drugoj i pogotovo trečoj četvrtini kada su igrači Posillipa izbušili Anićev gol. OVK POŠK - C.N. Posillipo 7:13

POŠK je gadno poražen u drugoj utakmici drugoga kruga kvalifikacija. Kakav takav otpor je pružen samo u prvoj četvrtini jer je ona odigrana 2:2, a zadnju koju je POŠK dobio 4:2 ne treba uzesti kao mjerilo jer je utakmica bila riješena nakon treće četvrtine kada je Posillipo vodio 3:11. Što se dogodilo Polićevim momcima u toj drugoj odnosno trečoj četvrtini zaslužuje dublju analizu, ali to je period igre kada ih u bazenu nije niti bilo. Posillipo je postigao čak 9 pogodaka dok je POŠK dao skromni 1 pogodak. Na svu sreću ovaj poraz neće značiti ništa jer je Mladost izgubila od BVSC Zugla pa su se stvari dodatno zakomplicirale u ovoj grupi. Zadnji dan odnosno sutrašnji će dati sve odgovore. Prvi u bazen skaču POŠK i BVSC Zuglo u 10,30 sati. POŠK-u igra samo pobjeda uz napomenu da ni ona neće biti dovoljna, ako Mladost dobije Posillipa u drugom susretu koji se igra u 12,00 sati. BVSC Zuglo je u biti u najboljoj situaciji jer pobjeda protiv POŠK-a za njih znači siguran prolaz, pa uopće nije bitno hoće li Mladost pobijediti Posillipa koji se već kvalificirao pa postoji bojazan da bi mogli odigrati lakšu utakmicu.