Katastrofa u Dubravi

1. ožujka 2012. u 13:30 / KLUB: RK Split

Split je u problemima u najgore moguće vrime. Pad forme je očit. Od prekida i reprezentativnih obveza Split još nije odigrao na razini iz jesenskog dijela prvenstva. Ovoga puta im je miru uzela drugorazredna zagrebačka ekipa Dubrava.

Nakon vodstva u prvom poluvrimenu koje je dobrim dijelom zasluga solo akcija Bruna Milkovića, u drugom dijelu je uslijedio potpuni potop. Split je što je još zanimljivije u 41. minuti utakmice imao [b]vodstvo od 19-17 i igraša više.

Međutim, onda je uslijedio nerazumljivi pad u igri. Ekipa je izgledala tromo, nemoćno i bezidejno u svim segmentima rukometne igre. Uz sve to vratar Dubrave Totić je obranio nekoliko zicera i još više isfrustritao ionako isfrustrirane igraće Splita. Dubrava je vjerovali ili ne u 15 minuta utakmice napravila maxi seriju od 9-0. Na kraju je završilo 27-21 i još je Split dobro proša. Vrijeme je za uzbunu jer ovako više ne može.

[Piše: "Zeško"]