Hajduk pregazio Slavena

17. rujna 2016. u 21:04 / KLUB: HNK Hajduk

Hajduk je pobijedio Slaven Belupo s uvjerljivih 4:0, a glavna priča ovoga susreta je Said koji je postigao svoja prva dva prvenstvena gola. Da ne bi ispalo da je za Hajduk u ovoj utakmici baš sve bilo idilično treba bti pošten i reći da su se bijeli u prvome dijelu dosa mučili. Teško je prolazilo preko boka, a u kontrama je Ivanovski imao nekoliko prilika da dovede Slaven u vodstvo. Svoj prvi gol je postigao Said u 37. minuti iskosa s lijeve strane, nešto slično kao Maccabiu. Na drugi gol Saida i Hajduka smo čekali do 71. minute. NAkon toga se igralo samo na Slavenovoj polovici terena i bilo je samo pitanje koliko će golova do kraja Hajduk zabiti. Ohandza je izluđivao protivničku obranu svojim prodorima, a golove su utrpali Erceg i za kraj osporavani Futacs nakon dodavanja Ohandze baš u stilu pravoga centarfora.