Ohandza u nadoknadi donio pobjedu Hajduku

31. srpnja 2016. u 23:06 / KLUB: HNK Hajduk

Trener Pušnik je miljenik sreće, a Hajduk je opet riješio utakmicu u samom finišu. Iako su bijeli bili bolji suparnici ipak nisu mogli savladati odličnog Duku sve do 91. minute kada je Ohandza zakucao glavom za pobjedu. RNK Split - HNK Hajduk 0:1

Franck Ohandza opet zabija i igra na visokoj razini. To je najveća pobjeda za Hajduka u ovoj utakmici. Jedno poluvrijeme je i više nego dovoljno za našeg ZOLJU da riješi i ovakve teške utakmice. I to baš u pravo vrime, u sudačkoj nadoknadi.
Hajduk je pobijedio sa 1:0 njegovim golom u 91. minuti nakon jedno naoko bezazlenog centaršuta Kožulja.
Split ima za čim žaliti. U 81. minuti je Bagarić promašio što inače ne promašuje, a bilo je još dobrih prilika za crvene. Hajduk je najbolju tzv. duplu priliku imao u prvome dijelu utakmice kada je Duka skinuo udarac Ercega i u nastavku akcije Saida.
Hajduk je i u ovoj utakmici igrao sporo sa previše davljenja baluna i to svakako treba popraviti i naravno apostrofirati da obrana izgleda malo bolje i uigranije. HAjduk je odigrao dvije utakmice upisao dvije pobjede bez primljenog pogotka.