Nadi nova titula prvaka Hrvatske

7. svibnja 2016. u 18:18 / KLUB: RK Nada

Četrnaestu godinu zaredom Nada osvaja prvenstvo Hrvatske. Reklo bi se ništa novo u hrvatskom ragbiju. Međutim to nije bilo tako jednostavno jer je ove sezone Nada pomladila ekipu i protivnici su očekivali da bi pobjednički niz spličana mogao prestati. Nada je od samoga početka krenula žestoko. Goste iz Zagreba je načeo Paško Ivančić. Nakon toga prolazi Plazibat, Onda zgoditak postiže Lerotić za sveopće slavlje na tribinama. Do kraja poluvremea u listu strijelaca se upisuju Generalić, Popović te Paško Ivančić za već visoko vodstvo 38:0.
Drugo poluvrijeme je bilo samo odrađivanje posla do kraja jer je titula već bila Nadina. Gosti iz Zagreba su u tom periodu uspijeli postić dva zgoditka da malo uljepšaju dojam ove utakmice. Kraj utakmice su svi dočekali na terenu gdje su gledatelji ovacijama pozdravljali nove odnosno stare prvake.