Potpićanu na petak 13 komada

6. svibnja 2016. u 21:26 / KLUB: MNK Split

Gosti su na Gripama sudjelovali u pravom pravcatom hororu. Jer u petak dobiti 13 komada je baš prava nočna mora. MNK Split Tommy-MNK Potpićan 13:0

U susretu poslijednjeg kola Split Tommy je odigrao najefikasniju utakmicu sezone.
Splićani su poveli u 5.minuti preko Grcića inaće najboljega igrača ovoga susreta. Isti igrač pogađa i dvije minute kasnije za 2:0. Na treči zgoditak se čekalo do 10.minute kada Jelovčić pravom bombom sa nekih 10-ak metara trese mrežu. Do kraja prvoga poluvremena vidjeli smo još tri gola u režiji Lalića(autogol) Genaria i Jelovčića za velikih 6:0
U nastavku ista slika velčika dominacija domaćeg sastava. Na novi gol u mreži gostiju čekalo se do 25. minute kada za 7:0 Jelovčić daje svoj treči gol ove večeri. U 27.minuti pada novi gol, a strijelac je Neto. U 32.minuti već je 9:0 kada Drndić daje drugi autogol Potpićana. Za 10:0 pogađa Pavić, a točku na i stavlja Grcić sa dva gola i Perišić sa jednim. Doigravanje za prvaka starta sljedeću subotu u Splitu kontra Futsal Dinama. Igra se ko nolji od tri utakmice.