DEBAKL

DEBAKL

6. travnja 2016. u 19:39 / KLUB: HNK Hajduk

Dinamo je razvalio Hajduka i to gadno. Već u 2. minuti susreta nakon gola nove zvijezde zagrebačkog kluba Josipa Brekala sve je bilo gotovo. Od tada smo svi željeli samo jedno, a to je da utakmica završi. GNK Dinamo-HNK Hajduk 4:0

Hajduk je i definitivno ispao iz daljnjeg natjecanja kupa iako smo to znali i nakon prve utakmice na Poljudu.
Bijeli su izgledali kao drugorazredna ekipa rekreativaca pored Dinama. Plavi su pak demonstrirali moć. I to u svakome smislu. Počevši od legije stranaca koja za razliku od hajdukovih stranaca izgledaju kao igrači do perspektive u liku i djelu Josipa Brekala(fetivoga purgera sa Trešnjevke) koji je prototip modernog nogometaša sa mudima. Baš taj Brekalo je sudionik prva dva gola Dinama. Prvo je u 2. minuti zabio, da bi u 24 pokrenuo akciju u kojoj je izbacio cijelu obranu bijelih, a Jr.Fernandes poentirao. Već od tog prvog gola je sve dalje bila teška muka u kojoj se hajdučki puk samo mogao pitati sa koliko će golova u mreži Hajduk ovoga puta pasti. NA svu sreču pala su samo još dva gola do kraja utakmice, a moglo je biti i više. Opet je zabija Soudani netom što je ušao sa klupe. Dinamo je naime prošao dalje sa sveukupnim rezultatom 6:0.