Zavilo ih u crno

20. studenog 2015. u 21:27 / KLUB: VK Mornar

Tribine na Poljudu su bile pune do ćepa. Svi su došli vidit veliku utakmicu u kojoj će Mornar na kraju slaviti. Međutim dogodilo se nešto što je malo ko očekivao. Mornarevci su utakmicu pred velikim brojem gledatelja i kamerama odigrali anemično i amaterski. Dozvolili su gostima iz Beograda da diktiraju tempo, a samim time i tijek ove utakmice. U nevjerici su bili gledatelji već nakon 0:2. Žalosno je, ali istinito to da se nakon nekoliko minuta vidilo da je ova utakmica izgubljena. Naši momci su teško dolazili do daha od agrsivne gostujuće obrane, a u napadu je sjevalo sa svih strana po Kačićevom golu. Imao je Mornar jednu jedinu priliku da poravna ovaj rezultat, ali je Butić u situaciji 1/1 pogodio gostujućeg golmana. Odma posli toga je loše blokirao odbijanac koji su Partizanovi igrači lakoćom pospremili za 1:3.
I tako se iz četvrtine u četvrtinu nada topila, sve do zadnjeg perioda igre kada su se naši predali i jedva čekali da ova nočna mora završi. Ovim porazom je Mornar BS sebi zakomplicirao situaciju oko ulaska u FF jer je izgubio na domaćem terenu od direktog konkurenta.