Jadran nastavlja svoj pobjednički pohod

7. studenog 2015. u 20:24 / KLUB: VK Jadran

Jadranaši i dalje pobjeđuju i to sa istim žarom kao i na početku lige u kojoj objektivno nemaju pravog suparnika. U derbiju kola je pregažen Primorac, a Milardović je uvalija 5 golova. VK Jadran - VK Primorac 15:8

Teško je uopće ovu utakmicu nazvati derbijem kola, ali je ona to uistinu bila s obzirom na stanje na tablici. Primorcu je nadsušno trebala pobjeda dok je Jadran želija nastaviti pobjednički niz i pitanje prolaska u elitni razred najvjerojatnije riješiti već večeras na Poljudu. I krenuli su jadranaši furiozno. Već u prvoje četvrtini su vodili 5:2 i pitanje pobjednika je bilo rješeno. Vodstvo se povećavalo iz četvrtine u četvrtinu. Golovi su padali ka na traci. Najubvjerljivije i najubojitije je opet izgledao Nikola Milardović koji trpa i trpa. Opet je da pet golova, jednostavno nezaustavljiv. Dobri su bili i Andro Franičević, te Marino Divković koji su uvalili po tri komada. Samo je zadnja četvrtina bila opuštenija kada su gosti iz Kotora odigrali u egalu. Sasvim je jasno da Jadran osvaja ovu A2 ligu i da ide tamo gdje mu je objektivno i mjesto u A1 ligi i to u gornjem domu. Na žalost za to ćemo morati čekati do druge sezone, a do tada valja odraditi još ovakvih utakmica koje moraju služiti za taktičko i tehničko usavršavanje ekipe. Možda bi bilo dobro da Uprava Jadrana razmisli o tome da odigra koju prijateljsku utakmicu sa boljim suparnicima kako bi se održao pravi ritam.