Totalna dominacija okrunjena sa 3 gola

23. kolovoza 2015. u 23:18 / KLUB: HNK Hajduk

Hajduk je odigrao pametno i disciplinirano. osijek mu je došao kao naručen jer je igrao bunker i bijeli su imali zadatak probiti njihove linije. Istina ovaj protivnik nije pokazivao baš nikakve ambicije da postigne gol šta u četvrtak ne možemo očekivati. Međutim stvarno je večeras hajdukova igra ulijevala povjerenje. Ono šta bi se reklo imala je i glavu i rep. S prvom prvenstvenom pobjedom na Poljudu Hajduk je zadržao priključak sa vodečima pa zaostatak sada iznosi samo tri boda šta je također jako važno.
Za Osijek je sve dobro izgledalo do 19 minute kada je Vlašić svojim karakterističnim prodorom uša u 16-erac i doda Malokuu koji pokazuje manire vrhunskog strijelca i pogađa donji desni kut gostujućeg gola za 1:0 i za mirniji nastavak utakmice. Posjed baluna je nerijetko bio i 80% na strani bijelih i stvarno nije bilo nikakvoga straha za Kalinićev gol. I tako sve do kraja drugog poluvrimena kada Mijio Caktaš postiže vrhunski gol glavom sa nekih 11 metara. Ciljao i naciljao u lijevi kut osiječkoga gola. Osijek se u tom trenutku potpuno raspao i treći gol je kao malonogometna akcija završen realizacijom Bencuna za visokih 3:0.