Žuta podmornica opet pobjeđuje

8. ožujka 2015. u 18:40 / KLUB: KK Split

Na utakmici koja je za žute bila prva kvalifikacijska za ostanak u A1 ligi je upisana vrlo važna pobjeda. Gorica je vodila do 33. minute, a onda je krenula rapsodija u žutome. Mustapić i društvo su bili nezaustavljivi. KK Gorica - KK Split 75:87

Napokon pobjeda. Toliko željena i toliko potrebna. Prva u gostima ove sezone. Osim šta je skinut direktni konkurent za nastavak prvenstva Split sada ne ulazi u ligu za ostanak gole guzice. Ne samo iz razloga što prenosi više bodova, već i zato šta su napokon probili tu psihičku blokadu koja ih je mučila cijelu ovu sezonu. Dobili su utakmicu u zadnjoj četvrtini. Odnosno u zadnjih sedam minuta. Sve je krenulo polaganjem Đuguma, a nastavilo se u režiji danas inzvanrednog Mustapića. Kada se na to nadoda i vrlo dobri Glavinić, precizni i samovjereni Markulin, vrhunski Filipović jasno je da su bodovi morali put Splita. Žuti su u zadnjoj četvrtini napravili +15 i naplatili sve one frustracije gdje su na sličan način gubili utakmice ove sezone.