Jadran razbuca POŠK-a

31. siječnja 2015. u 22:25 / KLUB: VK Jadran

Jadranaši nočas slave. Imaju i razloga. Prepotentni POŠK-ovci opijeni pobjedom kontra Partizana su zasluženo popili gorku pilulu i sebi dodatno zakomplicirali situaciju.

U prvoj četvrtini vidjeli smo izrazito tvrdu i izjednačenu utakmicu u kojoj niti jedna ekipa nije ostvarila vodstvo. Poškovci su poveli zgoditkom Prižmića, a jadranaši uzvratili preko Franičevića.
U drugoj četvrtini Jadran na krilima svoja dva najbolja igrača Santinija i Franičevića dolaze do 5:3. Vodstvu Jadrana je dodatno pridonijela dobra igra obrane, te izvrsne intervencije vratara Strujića koji je branio čudesno.
U nastavku utakmice Jadran je nastavio sa dobrom igrom te je malo pomalo došao na 9:3.
Do kraja utakmice su uspjeli samo smanjiti rezultat. Najbolji strijelac kod Jadrana je bio Santini s 3 zgoditka.