Mornar BS granitnom obranom razbio Steauu

30. listopada 2014. u 18:55 / KLUB: VK Mornar

Prva je u kučici i korak smo bliži cilju. Utakmicu su bolje otvorili rumunji, vodili 1:3. Onda je grč prošao i mornarevci su stvari uzeli u svoje ruke. Stisli obranu, ušetali u M zonu protivnika i naprosto ga demolirali. VK Mornar BS - VK Steaua 12:8.

Pobjeda je tu i sada se puno lakše diše. Rasterečenije će se igrati u sljedečim utakmicama, pogotovo sada kada je naraslo samopouzdanje igračima. Nije bilo lako jer su rumunji vodili i kontrolirali utakmicu u prvoj četvrtini. Dva gola smo popili sa 2 metra. Nakon jezikove juhe trenera Vrdoljaka kočnica je otpuštena i u drugu četvrtinu je ušla sasvim neka druga ekipa. Obrana se stisla i rumunjski igrfači više nisu imali lakoga prolaza. Šta bi zapucali vratar Kačić je skida i dodatno im nabijao frustracije. Na odmor se išlo sa 4:4. Treća četvrtina je riješila pitanje pobjednika. Igrači Mornara su svi kao jedan napadali i svi kao jedan zabijali. Na kraju je bilo 8:5 za Mornar BS. Zadnja četvrtina je bila samo odrađivaje posla do kraja. Steaua je krenula na sve ili ništa i dobila NIŠTA. Mornar BS je pobijedio jakog protivnika i sada znaju da MOGU.