12 titula u nizu

24. svibnja 2014. u 21:35 / KLUB: RK Nada

Ragbijasi su u Sinju ostvarili pobjedu u zadnjem kolu prvenstva i proslavili svoju 12 titulu prvaka Hrvatske u nizu. Sasvim zasluzeno, jer titula je osvojena bez izgubljenog boda.RK Sinj-RK Nada 14:57.

U svečarskoj atmosferi u Sinju mogli su uživati svi poklonici ragbija. Pogotovo u drugome poluvremenu kada je ekipa Sinja bila sasvim ravnopravan protivnik Nadi.
U prvom dijelu Nada se postavila autoritativno na terenu i u prvih desetak minuta došla do visokog vodstva od 0:19. Sinjski ragbijaši se ipak ne daju tako lako i uspijevaju napraviti dva polaganja. Do kraja poluvremena rezultat je 14:38.

U drugom dijelu ravnopravan dvoboj dok Nada nije iskoristila svoje iskustvo i bolju uigranost, te je probila sinjsku obranu za nedostižnih 14:57. Titula se proslavila bučno kako to i priliči za ekipu koja 12 puta uzastopno podiže pehar za hrvatskog prvaka i sveukupno 30 titulu prvaka države. Bravo ragbijaši.