Nada očitala lekciju Mađarima

15. ožujka 2014. u 18:55 / KLUB: RK Nada

Ragbijaši Nade su uspješno prošli kroz polufinale RRC lige. U prvom poluvremenu su već napravili dovoljnu razliku dovoljnu za pobjedu. Svakako treba napomenuti da gosti nisu postigli niti jedno polaganje. RK Nada - RK Esztergomi Vitezek 69:9

Prvo poluvrime je bilo i više nego dovoljno za pobjedu i prolaz u finale splitskim ragbijašima. Mađari nisu ozbiljnije zaprijetili razigranim momcima iz splitske Nade. Sve pogotke su postigli iz kazni. U drugom poluvrimenu trener Puljiz uvodi pet novih uglavnom rezervnih igrača, te je sa istim ritmom završio susret. Nada je tako bez svoja tri reprezentativca Brazina. Perlaina i Ivančića pokazala svu svoju moć. Naročito treba istaknuti mladoga Vlajčevića koji je u svome međunarodnom debiu postigao tri polaganja. U finalu RRC Nada igra protiv Mladosti u Zagrebu.