Male tajne velikih majstora rukometa

11. ožujka 2014. u 21:54 / KLUB: ŽRK Split 2010

Podravaka je sukladno očekivanjima protutnjala Gripama i nanijela Splitu 2010 težak poraz. Crvene su parirale svega desetak minuta,a onda su gošće ubacile u brzinu više i odmaglile u polufinale. ŽRK Split 2010 - ŽRK Podravaka 23:40.

Bila je to kako smo i najavljivali borba između Davida i Golijata. Međutim u ovoj igri David nije pobijedio. Podravaka je demonstrirala svu svoju moć i zaledila Split 2010 na minus 17. Utakmica je doduše dobro krenula za crvene koje su se odupirale desetak minuta, a u nekoliko navrata čak i vodile. Razlika na stranu gošći iz Koprivnice je krenula onoga trenutka kada su ubrzale protok lopte na što Split 2010 nije imao suvisloga odgovora. Prvi gol sa crte je postignut tek krajem drugog dijela utakmice što pokazuje totalnu nemoć igračica Splita 2010 protiv obrambenog bloka koprivničanki. Međutim ništa zato. Utakmica je bila lekcija rukometa iz koje naše djevojke moraju izvući samo ono pozitivno kako bi već sutra bile bolje.
U nedjelju je kudikamo važnija utakmica koja se nikako ne smije izgubiti. Pobjeda znači siguran ostanak u eliti.