U 13. kolu prva gostujuća pobjeda

8. veljače 2014. u 22:28 / KLUB: KK Split

Odlično su žuti otvorili susret. Predvođeni raspoloženim Najevom imali su nakon četiri minute igre prednost 11:2.
Jakoliš je u nastavku donio prvo vodstvo Križevcima. Košem Subotića žuti su osigurali minimalnu prednost (48:47).
Matić, Mimica, Subotić i Najev na startu posljednje četvrtine rade seriju 8:0 i nakon dugo vremena se vraćaju na dvoznamenkastu prednost (72:62), a tricom Subotića u 35. minuti odlaze na 78:66.
U posljednje dvije minute susreta ušlo se s prednošću 90:76 nakon pet vezanih poena Mimice. Nazorova momčad tako je trasirala put prema prvoj gostujućoj pobjedi ove sezone (92:83).
Najbolji pojedinac je svakako Ivan Mimica sa 27p, 7sk, 3as, odmah uz bok njemu uvijek mladi Subotić 21p, 6sk, 4as). Zapaženu rolu je odigrao i Najev 19p, 4sk.
Ovo je pobjeda koja je vratila osmijeh na lice treneru Nazoru, a u goste već slijedeće subote stiže šibenski Jolly. Treba li bolje pozivnice za tu utakmicu.