KK Split

Košarkaški klub Split

• Ljepotica sezone pripala žutima

Ljepotica sezone je pripala žutima. U daleko najboljoj utakmici ove sezone žuti su slavili protiv odličnog MZT-a.
    Perković i Bajo sa double-double učinkom su predvodili žute koji su od večeras na trećem mjestu. KK Split-KK MZT 98:85

• Stala serija na Višnjiku

Zadar je pobijedio Splita i najvjerojatnije osigurao jedinicu prije doigravanja. Split se dobro nosio u prvom poluvremenu, ali u trećoj četvrtini smo pometeni sa parketa dvorane na Višnjiku. KK Zadar-KK Split 92:74

• Pobjeda u Sarajevu

Žuti su u Sarajevu nastavili svoj pobjednički niz. Ovo je najbitnija pobjeda u dosadašnjem tijeku sezone jer nas je vratila u igru za play-off. Vremena za slavlje nema jer već sutra smo u Zadru. OKK Spars Realway - KK Split 81:84

• Inspiracija dobila Cibonu

Zazivao je trener Skelin prije utakmice inspiraciju i dobio je. Inspiraciju ključnih poluga svake iole ozbiljne ekipe. Inspiraciju Washingtona na poziciji playa i Vrankovića na poziciji çentra uz ubojiti šut Gabrića. KK Split-KK Cibona 82:74

• Kedžo produžio nadu

Mateo Kedžo je produžio nadu za žute da mogu dohvatiti doigravanje ABA 2 lige. Teška ali ipak zaslužena pobjeda izborena je u zadnjoj minuti kada je Morris sigurno izvodio slobodna bacanja. KK Split-KK Sloboda 69:63

• Pregazili Škrljevo

Split je pregazio Škrljevo. Za razliku od tricaške pobjede u Zaboku, danas je sve funkcioniralo u ekipi Ivice Skelina. Debitirao je Vranković, a dvoznamenkasti su uz njega bili Washington, Bajo, Kedžo i Morris. KK Adria-oil Škrljevo-KK Split 69:97

• Sa 100-tkom u F8 kupa

Split je promarširao Zabokom i izborio F8 kupa ponajprije zahvaljujući odlično tricaškom danu. Visoki postotak od 60% sa 14 pogođenih trica su predvodili Kovačević i Gabrić, a Split je došao do 100 postignutih koševa. KK Zabok-KK Split 74:100

• Imali sve uzeli ništa

Žuti su upisali još jedan nevjerojatan poraz u ABA2 ligi. Imali su sve do zadnje minute utakmice, a onda su sve zabrljali. Lovćen je utakmicu odveo u produžetak i pobjedio. KK Lovćen-KK Split 101:94

• Novi parket i visoka pobjeda

Novi parket i visoka pobjeda Splita protiv Novog pazara uz promociju Žutki i veselje na Gripama. Washington je dirigirao sa 16 asistencija, a Perković još jednom briljirao uz 23 postignuta koša. KK Split-OKK Novi pazar 116:81

• Omiš im dobro došao

Omiš je žutima odlično došao za liječenje beogradskih rana. Novi play je pojačanje, Perković odličan, a sveukupni dojam može to i bolje. KK Split-KK Zabok 92:77