KK Split

Košarkaški klub Split

• Play-off

Skelin je u neviđenoj drami odveo žute u play-off. Odlično prvo poluvrijeme i očajno drugo je stalo u Perkovićevu tricu i Marčinkovićev skok u napadu, te totalno bolesni bijeg u pobjedu. KK Split-KK Široki 78:76

• Split ispratio Hermes u niži rang

Split je ozbiljno shvatio utakmicu u Zagrebu pa je Hermes sa stotkom ispratio u niži rang natjecanja. Pričiku su dobili mladi i dužnici iz utakmice u Domžalama. KK Hermes Analitika-KK Split 67:106

• Piturali Domžale u žuto

Split je opiturao žutom bojom Domžale i izbacio ih iz utrke za play-off. Marčinković je MVP sa double-double učinkom, a Bajo je najbolji strijelac. Zadnje kolo protiv Širokoga na Gripama odlučuje o svemu. KK Helios Suns- KK Split 75:89

• Nedovoljno raspoloženih

Ako misliš pobijediti ne smiješ izgubiti, a žuti večeras nisu imali namjere pobijediti. Nitko nije bio pretjerano raspoložen osim možda Marčinkovića što svakako nije bilo dovoljno za pobjedu. KK Split-GKK Šibenik 79:92

• Velika zmaga u Rogaškoj

Split je na gostovanju izveo nemoguće. Dobivena je izgubljenu utakmicu sa veličanstvenim povratkom u zadnjih 6 minuta i serijom 24:1. Polufinale doigravanja je sve bliže, a sada sanjamo i drugu poziciju. KK Rogaška-KK Split 71:80

• Split ispao iz kupa

Zadar je glatko, bez stresa otišao u finale kupa. Sjeća li se uopće itko kada smo zadnji put pobijedili Zadra. Danas je sve bilo krivo, taktički i tehnički. Umjetnički dojam i izvedba nula. KK Zadar-KK Split 85:75

• Pula laka prepreka

Sukladno očekivanjima košarkaši Splita su dobili Pulu i izborili polufinale kupa. Pula je bila laka prereka, odnosno trajala je samo 15-ak minuta nakon čega je kvaliteta Splita došla do izražaja. KK Split - KK Pula 1981 107:64

• Split razbio Alkara

Split je u Sinju razbio Alkara. Utakmica je bila rješena već u prvom poluvremenu, a razlika je do kraja samo rasla i rasla. Skelinovi momci su ozbiljno shvatili ovaj ispit i uspješno ga položili pred završnicu kupa. KK Alkar-KK Split 68:95

• Slomili Sutjesku

Žuti su dobili Sutjesku u zadnjoj četvrtini utakmice. Gosti su skoro cijelu utakmicu vodili i opasno prijetili ubojitim šutem za tri poena. Teška utakmica i velika pobjeda za nastavak žutog sna. KK Split-KK Sutjeska 87:79

• Vodili, ponirali pa pobjedili

Split je odigrao još jednom ispod svoje razine, ali je ipak pobjedio upornog domaćina. Vodili su žuti po 20-ak razlike, vratio se VROS pred sam kraj, poveo i onda ostao bez energije. KK VROS-KK Split 99:103