ŽNK Split

Ženski nogometni klub Split

• Penal presudio pobjednice

U najvećoj utakmici hrvatskog ženskog nogometa pobjedio je Osijek. Gol odluke pao je iz penala kojega je sigurno realizirala Lojna što je u ovoj tvrdoj utakmici bilo dovoljno za tri boda. ŽNK Split-ŽNK Osijek 0:1

• Crvene trijumfirale u Rijeci

Crvene su zavile Rijeku u crno. Visoka pobjeda, apsolutna dominacija i hat-trick najbolje igračice susreta Đoković za visoku i zasluženu pobjedu. ŽNK Rijeka-ŽNK Split 0:7

• Dinamo nije imao šanse

Dinamo nije imao šanse protiv raspoloženih igračica Splita. Pukla je petarda u Parku mladeži za nova tri boda naših prvakinja.
    ŽNK Split-ŽNK Dinamo 5:0

• Prvakinje otvorile sezonu golijadom

Prvakinje Hrvatske nogometašice Splita su novu sezonu otvorile golijadom u Zadru. Naše cure su zabijale kao na traci i bacale domaćina u očaj. ŽNK Donat-ŽNK Split 0:7

• Crvene uzele i kup

Crvene su uzele i kup. Dvostruka kruna je osvojena i oba puta protiv najvećeg rivala Osijeka. Danas je bio dovoljan jedan gol i postigla ga je u prvom poluvremenu Domazet za veliko splitsko slavlje. ŽNK Split-ŽNK Osijek 1:0

• Spličanke su nove prvakinje Hrvatske

Spličanke su nove prvakinje Hrvatske. U zadnjem kolu je postojala samo teoretska šansa da ih Osijek preskoči. Ali to se naravno nije dogodilo. Split je poveo u ranoj fazi utakmice, a Osijek uspio izjednačiti ŽNK Osijek-ŽNK Split 1:1

• Crvene pregazile Rijeku

Split je pregazio Rijeku na predposljednjoj stanici do titule. Špina se otvorila u 11. minuti i nakon toga golovi su se redali kao na traci do konačnog rezultata. Sljedeća je Osijek gdje sve osim poraza -6 nosi titulu. ŽNK Split-ŽNK Rijeka 11:0

• Dinamo zakomplicirao borbu za titulu

Nakon što su pobjedile Osiječanke nogometašice Dinama su akinule i Split, te zakomplicirale utrku za naslov prvaka. Samo 2 minute su djelile Splita od remija i proslave naslova sljedeće nedjelje. Dva su kola do kraja. ŽNK Dinamo-ŽNK Split 2:1

• Crvene grabe prema tituli

Crvene velikim koracima grabe prema tituli. Jedino ozbiljni konkurent je danas pao na Parku mladeži golovima Hadžić i Bukač iz penala. Tri kola prije kraja Split ima golemih 6 bodova prednosti. ŽNK Split-ŽNK Osijek 2:0

• Split utrpao devetku

Split je Rijeci utrpao devetku. Gošće su bile u apsolutno podređenom položaju. Rijetko kada su uspijele preći centar, a crvene su samo punile njihovu mrežu. ŽNK Split-ŽNK Rijeka 9:0