OVK Split

Omladinski vaterpolski klub Split

Uvala Zenta 3, 21000 Split - - ovksplit@gmail.com

• Jadranu velika prednost pred uzvrat

Za vrijeme super važne utakmice na Gripama dva splitska vaterpolo kluba su odigrali prvu utakmicu za plasman u Euro cup. Jadran je bio bolji i imaju plus tri pred uzvrat. OVK POŠK-VK Jadran 8:11

• POŠK bez prolaza kod Primorje EB

POŠK nije uspio nadoknaditi minimalni poraz iz prve utakmice. Primorje EB je samo prvu četvrtinu bilo u zaostatku od gola, a ostali tijek utakmice je mirno iskontroliralo za prolaz u polufinale protiv Mladosti. VK Primorje EB-OVK POŠK 9:7

• Za POŠK-a još uvijek ima nade

Nakon prve utakmice mogu biti zadovoljni i jedni i drugi. Primorje EB što se kuči vrača sa pobjedom, a POŠK što je minimalno izgubio nakon što je na samo pet minuta prije kraja bio na -4. OVK POŠK-VK Primorje EB 10:11

• POŠK se vratio u elitu

POŠK se vratio u elitu nakon godine dana izbivanja. Remi u Slanoj bari bio je dovoljan za veliko splitsko slavlje u Novom sadu. Bravo. VK Vojvodina-OVK POŠK 6:6

• POŠK eksplodirao u zadnjoj četvrtini

POŠK je eksplodirao u zadnjoj četvrtini utakmice i u Novi Sad nosi tri velika gola prednosti. No nije baš sve tako mirno i dobro izgledalo. Naši momci su bili u zaostatku veči dio utakmice i revanš treba shvatiti ozbiljno. POŠK-Vojvodina 9:6

• Atomski POŠK u prvom dijelu do pobjede

POŠK je eksplodirao u pravom trenutku. Utakmica koja vodi u kvalifikacije sa Vojvodinom je izborena sa vrhunskim prvim poluvremenom. Naši momci su dali 7 a nisu primili niti jedan gol. OVK POŠK-VK Šabac 9:3

• Pobjedili Cattaro sa mislima na Šabac

POŠK je rutinski odradio gostovanje u Kotoru. Visoka pobjeda je dobra jer diže samopouzdanje ekipi. A samopouzdanje je ono što je sada momcima sa Zente najpotrebnije. Šabac mora psti na Poljudu sa dva gola razlike. VK Catarro-OVK POŠK 4:15

• U Kotoru izgubili nadu za direktni plasman

POŠK se porazom u Kotoru udaljio od direktnog plasmana u A1 ligu. Postoje tek teoretske šanse, ali puno je izglednije da će se boriti za drugo mjesto i dodatne kvalifikacije. VK Primorac-OVK POŠK 11:9

• POŠK odradio Solarisa

Solaris je gadno nastradao na Poljudu. POŠK-ovci su se iskalili na njima ne bi li utažili gorak okus dva poraza u nizu. Sa druge strane sada se u borbu za A1 ligu uključio i Šabac koji je pobijedio Primorca. OVK POŠK - VK Solaris 15:3

• Zvezda nanijela POŠK-u novi poraz

POŠK je ubilježio minimalni poraz u Zrenjaninu od Crvene Zvezde. Sada se nalaze na trečem mjestu koje ne vodi u viši rang natjecanja. Ništa zato jer i dalje sve drže u svojim rukama. Ključna će biti pobjeda u Kotoru. VK C.zvezda-OVK POŠK 8:7