OVK Split

Omladinski vaterpolski klub Split

Uvala Zenta 3, 21000 Split - - ovksplit@gmail.com

• Budva slavi remi u Splitu

OVK POŠK nije uspio pobijediti Budvu. Iako su imali prednost od dva gola ostalo je neriješeno. OVK POŠK - Budva 9:9

• POŠK slavi i drugu pobjedu u nizu

Vaterpolisti POŠK-a su došli do vrlo vrijedne pobjede na gostovanju u Herceg Novom. Bili su bolji za jedan gol od domaćina Jadrana. Jadran (HN) - OVK POŠK 9:10

• Pala je Mladost

OVK POŠK je nakon dugo vrimena skinija skalp zagrebačkoj Mladosti. Pobjeda je čista ka suza i nema nikakve primjedbe na ono što su pokazali momci sa Zente. A to je srčano i hrabro do pobjede. OVK POŠK - Mladost 12-11

• POŠK torpediran u Gružu

Vaterpolisti POŠK-a su doživjeli još jedan rezultatski debakl od ekipe koja pretendira na nekoliko naslova ove godine. Jug CO - OVK POŠK 18:4

• Primorje 18 puta jače od POŠKa

Momci sa Zente će dugo pamtiti ovu večer. Demonstracija moć riječkog Primorja je bila upravo zastrašujuća. POŠK je uspio dati samo jedan gol, a primio je 18. Što reći? OVK POŠK - Primorje Erste banka 1:18

• Pobjedom u Šibeniku do četvrtog mjesta

Momci sa Zente bilježe još jednu laku pobjedu. Prošetali su se Šibenikom i sigurno trujumfirali čime su se smjestili u gornji dio tablice. Šibenik - POŠK 7:13

• Jug rutinski preko POŠK-a

Bilo je to čista demonstracija moći. Dubrovački vaterpolisti su lakočom potopili ekipu sa Zente. Jedina svijetla točka za domaćina ovoga susreta je bija vratar Duje Jelovina. OVK POŠK - Jug CO 4:18

• POŠK zamalo prosua pobjedu

Igrači splitskog POŠK-a su olako shvatili protivnika već na polovici utakmice. Gosti su u drugom poluvremenu ipak stisli malo jače i zahvaljujući užasnoj obrani POŠK-a došli nadomak izjednačenju. POŠK - Triglav 10:9

• Potonuli u Bokokotorskom zaljevu

POŠK je prekinuo pobjednički niz u Kotoru. Nakon izvrsne prve četvrtine uslijedio je neočekivani pad u igri koji je do kraja rezultirao porazom. Imao je Prižmić šansu iz peterca kada se lomila utakmica ali je promašio. Primorac - POŠK 6:8

• Nova pobjeda POŠK-a

Momci sa Zente su pobijedili i drugu partiju u nizu. Medveščak nije imao nikakve šanse. Igraći POŠK-a su jednostavno bili raspoloženi za igru. OVK POŠK - VK Medveščak 13:10