RK Nada

Ragbi klub Nada

• Ragbi RRC finale u Sinju

Finale ovogodišnjeg izdanja RRC ragbi regionalne lige se igra danas u 16,00 u Sinju. Sastati će se dvije najbolje ekipe ove sezone. Sinjsko-makarska kombinacija pod imenom Dalmacija i naša Nada.

• Nada nosi ovaj kup

Nada je u Makarskoj osvojila kup i stvari su opet legle na svoje misto. Makarska rivijera nije uspijevala pružiti ozbiljniji otpor. Ovo je 23. kup splitske Nade od samostalnosti RH. RK Nada-RK Makarska rivijera 37:5

• Nada u finalu kupa

Splitska Nada je slavila u polufinalu kupa. Zagreb se žestoko borio, ali su na kraju naši momci i unatoć dva žuta kartona i igračima manje zasluženo slavili. I ovoga puta je bio ubojit Plazibat preko krila sa 10 poena. RK Zagreb - RK Nada 7:18

• Nada uspješna u Beogradu

Pobjeda Nade u Beogradu. Utakmica će biti zapamćena po nesnalaženju bosanskog suca i po izvrsnoj partiji 17-godišnjeg Domagoja Plazibata koji je svojim prodorima po krilu izluđivao Radovu obranu. RK Rad - RK Nada 13:29

• Nada slavila u derbiju prvenstva

Derbi drugog kola PH je pripao Nadi. U odličnom ragbiju splitska Nada je pružila bolju partiju od Mladosti i zasluženo slavila. Naši momci su na poluvremenu imali vodstvo 16:3. RK Nada -HARK Mladost 31:10

• Tvrda utakmica i pobjeda Nade

Tvrda utakmica na Starom placu i pravi rovovski rat pripao je Nadi. Nije bilo lako, ali splitski sastav je ipak bio bolji za nijansu i sasvim zasluženo slavio. RK Nada-RK Ljubljana 29-16

• Pobjedom otvorena sezona

Nada je RRC Ligu otvorila sigurnom pobjedom. Gosti iz Zenica su uglavnom bili u svome polju dok je Nada grabila ka pobjedi. RK Nada-RK Čelik 50:3

• Nadi nova titula prvaka Hrvatske

Ragbijaši slave 14. titulu za redom na Starom placu. U zadnjem kolu su uvjerljivom igrom pobijedili Zagreba koji je tek u drugom poluvremenu postigao dva zgoditka. RK Nada-RK Zagreb 71:12

• Nadi još pobjeda do titule

U tvrdoj utakmici sa Makarskom rivijerom splitska Nada je izborila važnu pobjedu koja je vodi do titule Prvaka Hrvatske. Makarani su vodili u prvome dijelu, ali je drugo poluvrijeme pripalo Nadi. RK Makarska rivijera-RK Nada 7:19

• Nada sigurno grabi prema tituli

Ragbijaši su današnjom pobjedom protiv vrijednih sinjana osigurali naslov prvaka Hrvatske. Naime teško je vjerovati da se do kraja prvenstva može išta bitno promijeniti u redoslijedu na tablici. RK Nada - RK Sinj 33:0