RK Nada

Ragbi klub Nada

• Nada u još jednom finalu

Ragbijaši Nade su pobijedili Sinj u zadnjem kolu prvenstva i izborili finale sa zagrebačkom Mladosti. Sinj je bio solidan protivnik u prvom poluvremenu, ali je zato drugo u potpunosti pripalo Nadi. RK Nada-RK Sinj 52:11

• Nada pregazila lavove i izborila finale PH

Nada je na starom placu pregazila zagrebačke lavove i potvrdila još jedno splitsko finale. Od prve do zadnje minute autoritativno uz veliki broj zgoditaka i odličnih akcija. RK Nada-RK Zagreb 66:0

• Nada se revanširala Mladosti

Nada se u Zagrebu uspjela revanširati Mladosti, te je borba za prvu poziciju opet učinila neizvjesnom. HARK Mladost-RK Nada 19:32

• Mladost pokorila Stari plac

Ragbijaši Mladosti su uzeli vrijednu pobjedu na Starom placu. Tradicionalano čvrsta utakmica je ovoga puta otišla na stranu čvršćeg protivnika. RK Nada-HARK Mladost 17:22

• Ragbijašima Nade kup

Hop cup na kalup Nada nosi ovaj kup. Ragbijaši Nade su u Sinju uzeli kup u finalu u kojem su dominirali nad Zagrebom. Zagreb je tek u zadnjih 5 minuta postigao dva zgoditka kada je sve bilo gotovo. RK Nada-RK Zagreb 33:12

• Nada vratila kantu u Split

Nada je slomila Mladost u zadnjih 10 minuta finalne utakmice na Starom placu. Do kazne Plazibata na rezultatu 15:15 bio je to izjednačen susret koji je mogao otići i na drugu stranu. RK Nada-HARK Mladost 25:15

• Ragbijaši Nade u finalu

Ragbijaši Nade su u Sinju izborili finale prvenstva Hrvatske u kojemu će ugostiti Mladost iz Zagreba. Danas ponjednik nije dolazio u pitanje. RK Sinj-RK Nada 5:31

• Junački izborena pobjeda

Nada je na junački izborila pobjedu u derbiju. Tvrda i zanimljiva utakmica je ponudila gomilu uzbuđenja. Prvo poluvrijeme 0:0, drugo poluvrijeme vodstvo Nade, pa preokret Mladosti i pred sam kraj Perić za pobjedu. RK Nada -HARK Mladost 14:10

• Mladost izborila finale

Ragbijaši Mladosti su u iznimno uzbudljivoj utakmici izborili finale kupa Hrvatske. Mladost je za Jurišića bila bolja od Nade, jer baš je Jurišić bio igrač prevage. RK Nada-RK Mladost 17:18

• Nada slavila u Sinju

Ragbijaši Nade su u derbiju 3.kola RRC lige slavili protiv solidne Ljubljane. Gosti su neumorno pokušavali ovu utakmicu napraviti neizvjesnom ali nisu mogli ništa protiv raspoloženih Splićana. RK Nada-RK Ljubljana 48:17